LAZIO FAKULTAS vs. ALL - STARS

03.10.2017

V prvním mistrovském utkání STAROBRNO Univerzitní ligy skupiny "B" jsme se utkali 26.9.2017 s týmem All - Stars. Tento zápas byl plný očekávání, jelikož jsme se  s některými spoluhráči viděli poprvé.

Do tohoto utkání jsme nastoupili v tomto složení. Buchtík Michal, Dobšíček Tomáš, Formánek Milan, Julínek Zdeněk, Netáhlo Marek, Ondris Tomáš, Plhal Lukáš, Ryška Pavel, Svědínek Viktor a Vaculčík Roman

Tento zápas byl velmi vyrovnaný. Podařilo se nám prosadit již v prvním poločase, kdy Tomáš Ondris poprvé skóroval. Hráčům ze soupeřova týmu se prosadit nepovedlo a do kabin jsme odcházeli za stavu 1:0. V druhém poločase jsme se stali spíše defenzivním týmem. Protihráči nás "přitlačili ke zdi" a my se většinu poločasu pouze bránili. Naštěstí nás podržel v Bráně Lukáš Plhal, který bravurně likvidoval šance hráčů All - stars týmu.

Soupeřům se do konce utkání nepovedlo skórovat a tým Lazio fakultas si připsal první 3 body.