Domácí zápasy na velmi těžkém povrchu (futsal)

06.10.2018

V sobotu jsme sehráli další dvě soutěžní utkání futsalové soutěže Okresního přeboru Vyškov. Utkali jsme se s týmem JČ Marefy a Galaxy Rousínov. Ani tyto dva zápasy nám však body nepřinesly. Zápasy byly komplikovány velmi obtížným povrchem. Místy jsme si připadali jako na ledě. O tomto problému víme a snažíme se jej vyřešit ve spolupráci s obcí Kozlany.

Náš herní projev jde postupně nahoru a navykáme si na způsob hraní futsalu. Našim problémem je stále to, že dostáváme příliš mnoho branek po našich chybách. Chybí nám "přepnutí" z útoku do obrany, což soupeř velmi často potrestá.

První utkání jsme sehráli proti týmu z Maref. Poločas byl slibný, Prohrávali jsme s rozdílem dvou branek 1:3, Ve druhém poločase jsem však vypadli ze hry a dostali rychlé branky. Jednalo se opět o stejné chyby. Výsledek narostl až na konečných 1:12

Druhé utkání bylo vyrovnanější, utkali jsme se s druhým nováčkem této soutěže, s týmem z Rousínova. Hra byla velmi gólově vyrovnaná. Poločas jsme dokonce vedli 4:3. Druhý poločas jsme zaspali a dostali jsme několik branek. Poté bylo velmi těžké srovnávat. Konečný výsledek byl 5:9.

Sestava:
Doležal Martin, Julínek Zdeněk "K", Formánek Milan, Švarc Ondřej, Švarc Radim, Surák Luboš, Korkován David, Jabůrek Tomáš

Výsledky: 
LF Kozlany vs. JČ Marefy 1:12 (1:3)
LF Kozlany vs. Galaxy Rousínov 5:9 (4:3)

Branky: Surák Luboš, Korkován David 2, Milan Formánek 2, Jakub Cingel

Fotografie z utkání: ZDE!