FC COKOLIV vs. LAZIO FAKULTAS

Dnes jsme potvrdili roli favorita a získali důležité 3 body.

V dnešním utkání jsme se potkali s týmem ze samotného chvostu tabulky a tím pádem jsme do zápasu vstupovali v roli favorita. Již v 1. minutě se dostal do šance Oldřich Kmoščák a tuto šanci proměnil, čímž nás dostal do jednobrankového vedení. Na soupeře jsme "tlačili" i nadále, ovšem gólově se nám prosadit nedařilo. Ze hry jsme měli více, soupeř zahrozil pouze několika akcemi. I v případě přečíslení se protihráčům nedařilo skórovat. Dalšího gólu se diváci dočkali v samotném závěru prvního poločasu (25. minutě), kdy soupeř fauloval nedaleko svého brankoviště a tím nám nabídl šanci skórovat. K tomuto kopu se postavil kapitán mužstva Zdeněk Julinek. Ten tuto šanci nepromrhal, obstřelil zeď a překonal soupeřova brankáře. Tím se náš tým dostal do dvoubrankového vedení.

V druhém poločase pokračovalo utkání ve stejném duchu. Soupeře jsme neustále tlačili, ovšem šance jsme stále neproměňovali. V 29. minutě však vystřelil "dělovici" na bránu opět Oldřich Kmoščák a překonal již podruhé brankáře FC Cokoliv. Tímto jsme se dostali do tříbrankového náskoku. Bohužel se nám nepovedlo "přetavit" některou z našich dalších šancí na branku a utkání skončilo za tohoto stavu.

Sestava: Švarc Ondřej, Julínek Zdeněk "C", Buchtík Michal, Kmoščák Oldřich, Hladký Marek, Vaculčík Roman, Ondris Tomáš, Netáhlo Marek, Ryška Pavel

Branky: Kmoščák Oldřich 2, Julínek Zdeněk

Výsledek: FC Cokoliv vs. Lazio Fakultas 0:3 (0:2)