Futsalisté stále bez bodového zisku

22.09.2018

V sobotu 22.9.2018 jsme se utkali s dalšími "matadory" futsalové soutěže Okresního přeboru Vyškov. Jednalo se o týmy Fifák Nouzka a Orel Vyškov.

Starty v nových soutěžích a sportech jsou velmi obtížné, a to se projevuje i v našem případě. Postupně se snažíme řešit problémy a celkový obraz hry. Podařilo se nám již vyřešit problém s brankářem a získali jsme do naší "svatyně" Milana Kollára, kterého již někteří z nás znají z velkého fotbalu. Oproti minulému kolu, kde jsme byli v 6 lidech, včetně brankáře, se rozšířily naše řady. Díky tomuto snad nebudeme mít problémy s počtem hráčů.

Nyní již k herní části. Stále jsme se nepoučili z našich největších chyb, a to je přepnutí z útočení do obrany. Díky tomuto našemu nedostatku chodí soupeřovy týmy do přečíslení a inkasujeme velký počet branek. Také si komplikujeme hru příliš těžkými přihrávkami a neproměňujeme šance, které se nám naskytnou.

Těchto chyb jsme se dopouštěli i v sobotních zápasech. Pozitivem bylo, že jsme měli i několik "dobrých pasáží", které vedli ke skórování. V těchto dvou zápasech se 4x prosadil Ondřej Švarc, 2x Milan Formánek a 2x Dušan Kohoutek. 

Sestava: Kollár Milan (B), Formánek Milan, Julínek Zdeněk (K), Kohoutek Dušan, Surák Luboš, Korkován David, Frydryšek Petr, Švarc Ondřej, Švarc Radim, Podaný Lukáš.

Fotografie z utkání: ZDE

Výsledky: 
Fifák Nouzka LF Kozlany 19:5 (12:0)
Orli Vyškov LF Kozlany 15:3 (6:1)

Příští utkání
SO 29.9.2018 v 10:00 Sokol Bučovice vs. LF Kozalny (hřiště: SA Stadion Vyškov)
SO 29.9.2018 v 11:00 Lazor-Domus vs. LF Kozlany (hřiště: SA Stadion Vyškov)