Futsalový tým začal neúspěšně

08.09.2018

Naše první soutěžní utkání sezóny 2018/2019 se odehrálo na domácím hřišti v Kozlanech v Podhájí. Povrch tohoto hřiště byl v jedné z částí velice obtížný. Na zlepšení tohoto stavu musíme zapracovat. 

Díky předešlé domluvě se odehrál pouze jeden ze 3 zápasů a to z důvodu nepřítomnosti týmu Vyškov City, který měl tento den ještě jiné neodkladné povinnosti. Dnes jsme tedy změřili síly s týmem FC Kloboučky B.

Tento zápas nám ukázal velké množství nedostatků, na kterých musíme zapracovat. Soupeř byl kombinačně lepší a silnější na míči. Čehož využíval. My jsme naopak měli malý pohyb, málo jsme na sebe mluvili a chaoticky jsme se pohybovali po hřišti. Dobře jsme využili několika standardních situací, které kopal Roman Vaculčík. Povedlo se mu dvakrát překonat brankáře hostí, a to prudkou střelou k tyči. Našim druhým střelcem byl Milan Formánek, který se dokázal prosadit také dvakrát. Poprvé ještě jako brankář.

Sestava: Formánek Milan, Julínek Zdeněk (K), Vaculčík Roman, Švarc Ondřej, Surák Luboš, Korkován David, Přezvinský Michal 

Branky: Formánek Milan 2x, Vaculčík Roman 2x

Výsledek LF Kozlany vs. FC Kloboučky B 4:14 (2:8)

Fotografie z utkání: ZDE!