HRADIŠŤSKÁ ŠKOLA vs. LAZIO FAKULTAS

13.11.2017

V gólové přestřelce jsem nestačili na tým Hradišťská škola a prohráli jsme výrazným rozdílem 6:3. Tato prohra zapříčiní jistý sestup v tabulce.

V tomto utkání se hrálo z naší strany o hodně. Výhra by nám zajistila pohodlné 5. místo na konci podzimní části sezóny. Bohužel se nám při hře příliš nedařilo. Sice jsme se ve 4. minutě ujali vedení, kdy skóroval Marek Netáhlo, ale již v 7. minutě, po zaváhání v obraně, soupeř z Hradišťské školy vyrovnává na 1:1. V první půlce již gól nepadl, i když domácí k němu měli blíže. Proti se postavil svými skvělými výkony brankář Ondřej Švarc z našeho týmu.

Druhá půle probíhala spíše v režii domácích. Těm se podařilo skórovat již ve 27. minutě a další branku přidat o několik minut později. Stav byl tedy 3:1. V tento moment jsme začali hrát trošku lépe a dostávali jsme se i do většího počtu brankových příležitostí. Tyto příležitosti vyústily ve 40. minutě vstřelením branky, o kterou se postaral tentokráte Marek Hladký. Stav byl tedy 3:2 a měli jsme soupeře na dosah. To však netrvalo dlouho. Znovu po naší chybě nás soupeř potrestal, a to již ve 41. minutě. Soupeř nám tímto opět uskočil o dvě branky. Ovšem ne nadlouho. Již ve 44. minutě se znovu prosadil Marek Netáhlo a vstřelil svůj druhý gól tohoto utkání, čímž dotáhl náskok soupeře pouze na jednobrankový rozdíl. Přestřelka však pokračovala dále, soupeř skóroval a dostal se ve 48. minutě na dvoubrankový rozdíl. Svoji brankovou převahu potvrdil ještě v 50. minutě, těsně před ukončením zápasu, dalším vstřeleným gólem. Výsledný stav byl 6:3.

V tomto utkání jsme mnohokrát chybovali a soupeř těchto našich chyb bohužel dokázal využít a dostat se tak do brankového náskoku. Po většinu zápasu nás mírně přehrával, ovšem existovaly i pasáže, kdy jsme na hřišti hráli spíše my a soupeř pouze bránil. K většímu gólovému zisku to bohužel nevedlo a tým Hradišťská škola zaslouženě zvítězil.

Jednalo se o poslední mistrovské utkání našeho týmu v podzimní části sezóny. Věřím, že se nám bude na jaře dařit více a nebudeme zbytečně ztrácet body se slabšími týmy. Po zápase se silnými soupeři, jako byl například tento, nám tyto body chybí.