Informace o průběhu sezóny po delší odmlce (malý fotbal)

17.11.2018

Omlouváme se za delší odmlku a z tohoto důvodu zrekapitulujeme průběh posledních kol.

V 5. kole, které se odehrálo v pondělí 5. 11. 2018 jsme se utkali s týmem FC Premrhané talenty. V tomto utkání se nám příliš nedařilo. "Tahali jsme za kratší konec provazu", což se podepsalo i na konečném výsledku. Ten byl zapříčiněn i absencí mnohých z našich hráčů. Poločas dopadl 1:5 a konečný výsledek byl 1:12.

Další zápas byl dohrávkou 4. kola. Ta se uskutečnila v úterý 6. 11. 2018. Byla sehrána s týmem Drtiči. V ní jsme částečně prolomili brankovou smůlu, ovšem dostali jsme řadu "laciných" gólů po našich chybách. Právě tyto chyby nás připravily o body. Poločas jsme prohrávali jednogólovým rozdílem 3:2. Celkový výsledek byl prohra 6:3.

Následovalo 6. kolo, které se odehrálo v pondělí 12. 11. 2018. Utkali jsme se s týmem FK Bez nás nezačnou. V tomto utkání se k našemu týmu připojila posila v podání Lukáše Obruči. Lukáš má zkušenosti nejen s velkým fotbalem, ale také s futsalem. V tomto mistrovském utkání se nejdříve dostal do vedení soupeř. Ovšem hra byla vyrovnaná, dovoluji si říci, že jsme soupeře místy i přehrávali. Náš tlak nakonec vyústil ve vstřelení branky v podání Tomáše Jíchy a ní jsme srovnali stav na konečných 1:1. Tímto jsme získali první bod v sezóně. Poločasové skóre 1:0. Konečné skóre 1:1.

Zatím posledním odehraným zápasem byla dohrávka 2. kola. Tento zápas se uskutečnil ve čtvrtek 15. 11. 2018  proti týmu Pobrežie liehoviny. První poločas byl vyrovnaný, ovšem soupeři se podařilo 2x skórovat. První gólovou střelu vyslal přes několik obránců a v této nepřehledné situaci nemohl brankář zareagovat. Druhý gól jsme inkasovali po ztrátě míče, když náš brankář podporoval útok. Soupeř zakončil do prázdné brány z půlky hřiště, čímž se dostal do dvoubrankového vedení. Druhý poločas byl v naši režii, na soupeře jsme tlačili a on neustále bránil ve všech hráčích. Pouze několikrát zahrozil z brejkových situací. Nám se bohužel nepodařilo skórovat. Soupeře podržela branková konstrukce, kterou jsme mnohokrát trefili a také brankář, kterému se v tomto utkání velmi dařilo. Jedna brejková  situace vyústila k zákroku našeho brankáře rukou, které však, dle posouzení sudího vykonal mimo hranici vápna. Za tento zákrok si vysloužil červenou kartu. Chvíli po časovém průtahu rozhodčí zápas ukončil. První poločas jsme prohráli 2:0 a ve druhém se skóre nezměnilo.

Sestavy:

Lazio fakultas FC vs. Premrhané talenty: ZDE!
Drtiči vs. Lazio fakultas: ZDE!
FK Bez nás nezačnou vs. Lazio fakultas: ZDE!
Pobrežie liehoviny vs.  Lazio fakultas: ZDE!

Výsledky:
PO 5. 11. 2018 v 19:00 Lazio fakultas FC  vs. Premrhané talenty 1:12 (1:5)
Branka: Tomáš Jícha

ÚT 6. 11. 2018 v 20:00 Drtiči vs. Lazio fakultas 6:3 (3:2)
Branka: Marek Netáhlo, Tomáš Jícha 2x

PO 12. 11. 2018 v 18:00 FK Bez nás nezačnou vs. Lazio fakultas 1:1 (1:0)

ČT 15. 11. 2018 v 21:00 Pobrežie liehoviny vs. Lazio fakultas 2:0 (2:0)

Video záznamy:

Pobrežie liehoviny vs. Lazio fakultas: ZDE!

Během těchto utkání jsme se potýkali především s problémem vstřelit branku. Bohužel se nám ještě nepovedlo dostat do finální přihrávky a zakončení klid a přesnost. Dalším "kamenem úrazu" je to, že dostáváme laciné, či náhodné góly. Pomyslná Štěstěna stojí stále na straně soupeře. Náš herní projev však není vůbec špatný. Utkání jsou vyrovnaná a zajisté baví nejen hráče, ale také diváky. Z těchto utkání si musíme vzít ponaučení a připravit se na poslední zápas sezóny, který se uskuteční:

V pondělí 19. 11. 2018 ve 21:00 Lazio fakultas vs. Valašští dřeváci.

Všichni fanoušci jsou i v tomto mrazivém počasí zváni. :)

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky