LAZIO FAKULTAS vs. FC COKOLIV

25.10.2017

Lazio fakultas ve svém domácím utkání potvrdilo roli favorita a porazilo tým FC Cokoliv čtyřbrankovým rozdílem.

Do dnešního utkání jsme nastoupili s jasným cílem, a to zvítězit a získat důležité tři body. Z tohoto důvodu proběhla změna brankaře. Do brány se postavil Ondřej Švarc a do obrany zkušený Lukáš Plhal. Tento tah se nám vyplatil. Lukáš dělal přesně to, co bylo zapotřebí. Rozdával balóny a množstvím přihrávek jsme rozebírali tým FC Cokoliv. Zároveň se poprvé na hřišti ukázala naše nová posila Marek Hladký. Ten ukázal ihned své kvality, jak individuální, tak schopnost kombinovat.

V první polovině jsme si soupeře pouze "oťukávali" a zkoušeli, co nám dovolí. Herně jsme jej přehrávali a naše šance se začínaly hromadit. Gólu jsme se dočkali až v 19. minutě, kdy se prosadil Tomáš Ondris. Do konce poločasu se nám již gól vstřelit nepodařilo a odcházeli jsme za stavu 1:0.

Druhá polovina byla opět v naší režii. Nebýt několika brejkových příležitostí, byl soupeř "bezzubý" a bylo vidět, že jejich hráči spolu ještě dlouho nehrají. S těmito šancemi FC Cokoliv si ovšem Ondřej Švarc hravě poradil a udržel čisté konto až do konce zápasu. Naše šance přibývaly a v 37. minutě došlo ke vstřelení dalšího gólu. Postaral se o něj opět Tomáš Ondris. Náš tlak se stále zvyšoval, což vedlo k premiérové trefě do soupeřovy brány v podání Oldřicha Kmoščáka. Stalo se tak ve 42. minutě. To nebyl však poslední gól. Ve 48. minutě se opět prosadil Oldřich Kmoščák a navýšil naše vedení na 4:0. Stav se již do konce utkání nezměnil.

V tomto utkání jsme ukázali schopnost kombinovat a přejít do útoku. Bohužel v zakončení máme stále problémy a mohli bychom více těžit z našich gólových příležitostí.

Po třech prohraných utkáních se nám podařilo konečně podruhé zvítězit a získat velmi důležité 3 body.

V příštím kole, které se uskuteční v pondělí 30.10.2017 ve 20:00, se utkáme s týmem FC Protest.