LAZIO FAKULTAS vs. FC PROTEST

01.05.2018

Dne 30.4.2018 jsme se utkali se zkušeným týmem FC PROTEST. Ten potvrdil svoji dominanci a porazil nás výrazným výsledkem skóre.

V tomto soutěžním kole jsme se utkali s velmi těžkým a zkušeným soupeřem, který se na herní scéně pohybuje již několik let. V utkání potvrdil své postavení v horních příčkách tabulky. Dovoluji si říci, že se jedná zatím o nejlepší tým, se kterým jsme se v Univerzitní lize potkali. Hráči byli velmi kvalitní nejen po individuální technické, ale také po kombinační a celkové herní stránce.

První půli jsme nezačali příliš špatně. Sice se povedlo hráči z FC Protestu skórovat již v 2. minutě, ale následně byla gólová odmlka. V této fázi si nás soupeř "oťukával" a zkoušel naše dovednosti. K dalšímu prosazení přišlo ve 12. minutě a soupeř se dostal již do dvoubrankového náskoku. Na ten dokázal odpovědět náš nejlepší hráč Marek Hladký, který ve 14. minetě dostal míč za záda brankáře hostí. Soupeř odpověděl o 3 minuty později a opět navýšil své vedení. Do konce poločasu se již ani jednomu týmu nepovedlo proměnit žádnou z brankových příležitostí a poločas skončil 1:3. Nutno podotknout, že soupeř jich měl o mnoho více, než my.

V druhé půli jsme začali, z důvodu pouze jednoho hráče na střídání, fyzicky odpadat. Hráči z FC Protestu nás čím dál více přehrávali. Postupně vstřelili další 4 branky, což dostalo brankové skóre na stav 1:7. I když skóre tomuto nenasvědčuje, tak je nutné zmínit, že náš brankář Viktor Svědínek chytal vcelku dobře a ještě mnoha gólům zabránil. Na soupeřich bylo poznat, že spolu hrají již delší dobu, měli dobré náběhy a kombinaci, které nám dělaly velké problémy. Také na tom byli lépe kondičně, což jim dávalo další výhodu. Bohužel se nám nepodařilo proměnit žádnou z dalších šancí, které by alespoň kosmeticky upravily výsledek.

Sestava: Svědínek Viktor, Formánek Milan, Julínek Zdeněk "C", Hladký Marek, Vaculčík Roman, Ondris Tomáš, Dobšíček Tomáš.

Branka: Hladký Marek

Výsledek: Lazio Fakultas vs. FC Protest 1:7 (1:3)

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky