LAZIO FAKULTAS vs. POZDNÍ SBĚR

25.04.2018

Dobře zvládnutý poločas k výhře nestačí!

Dne 25.4.2018 jsme se utkali s týmem, který se nachází v tabulce ve stejném bodovém spektru jako Lazio fakultas. Již z tohoto důvodu byl pro nás tento zápas velmi důležitý.

Do první půle jsem vstoupili velmi rychle a divoce. Soupeř "byl pomyslně ještě v šatnách", když jsme skórovali. Již v 1. minutě se gólově prosadil Oldřich Kmoščák. Stejně jako v minulém zápase. Od prvních minut jsme hráli zodpovědně, zezadu a soupeře jsme nepouštěli ke gólovým šancím, zatím, co my jsme byli nebezpeční. Většinu prvního poločasu jsme hráli my, i když nám chyběla poslední fáze, a to zakončení. Pokud jsme se dostali ke střele, tak ji bravurně brankář z Pozdního Sběru zlikvidoval. Do konce prvního poločasu se již nic nezměnilo a šli jsme do šaten za stavu 1:0.

Jak jsme rychle v prvním poločase začali, tak jsme ve druhém  skončili. Již od prvních minut nás soupeř začal přehrávat a ohrožovat. Naše hra se rapidně změnila, bohužel k horšímu. Přestali jsme hrát zezadu, Soupeř se dostával do šancí a bylo jen otázkou času, kdy naše chyby a nedůsledné bránění v málo lidech potrestá. Stalo se tak ve 36. minutě, kdy došlo k vyrovnání. Od této chvíle skóroval soupeř každé 4 minuty. V závěru utkání se stav změnil již na 1:4. Sice jsme měli gólové šance i v druhém poločase, ale nepovedlo se nám překonat brankáře hostí, který měl "Štěstěnu" na své straně.

Tento zápas nám ukázal to, že jsme schopní hrát pěkný fotbal, ale zároveň druhý poločas nastínil naše největší problémy a chyby. Z toho si musíme vzít ponaučení a zapracovat na herním projevu druhého poločasu zápasů. Pokud se tak nestane, tak budeme mít velké problémy vyhrávat.

Sestava: Formánek Milan, Julínek Zdeněk "C", Buchtík Michal, Dobšíček Tomáš, Kmoščák Oldřich, Vaculčík Roman, Hladký Marek, Netáhlo Marek

Branka: Kmoščák Oldřich

Výsledek Lazio Fakultas vs. Pozdní Sběr 1:4 (1:0)