LAZIO FAKULTAS vs. RBSS

09.10.2017

Lazio fakultas opět poraženo. Tým RBSS si udržel první místo v tabulce a pouze jeden inkasovaný gól v soutěži.

V dnešním, třetím kole STAROBRNO Univerzitní ligy skupiny "B", jsme se utkali s týmem, který je v naší skupině na prvním místě. Tento tým nás zaujal svým skórem. Měl totiž pouze jednu inkasovanou branku.

Do zápasu jsme nastoupili v kompletní sestavě, ovšem ani toto nám nepomohlo. Soupeř byl důrazný a rychle na balónu. Nedával nám příliš prostoru a tím pádem často přerušil naše přechody do útoku. Šla-li nějaká střela na soupeřovu bránu, tak si s ní gólman hravě poradil.

Oproti nám byl soupeř v útoku velmi nebezpečný a často musela zasahovat naše brankářská jednička Lukáš Plhal. Podařilo se mu vychytat velké množství nebezpečných střel v celém utkání, ovšem soupeř se mohl v první půli dvakrát radovat. Odcházelo se do kabin za stavu 0:2.

V druhé půli jsme se snažili hrát více svědomitě a pokusit se na soupeře více zatlačit. To se nám místy podařilo, ovšem k zakončení, které by ohrozilo soupeřovu svatyni, jsme se nedostali.

Branka v druhém poločase již nepadla a utkání skončilo 0:2. Tým RBSS si připsal 3 body.