POZDNÍ SBĚR vs. LAZIO FAKULTAS

03.10.2017

Smolné utkání v podání Lazio fakultas

V tomto utkání jsme se potýkali s marodkou některých hráčů. Tohoto mistrovského utkání se nemohli zúčastnit Tomáš Dobšíček, Lukáš Plhal, Roman Vaculčík a náš nový člen David Korkován.

Sestava: Švarc Ondřej (nový člen), Julínek Zdeněk, Formánek Milan, Svědínek Viktor, Netáhlo Marek, Buchtík Michal, Kmoščák Oldřich (nový člen), Ryška Pavel, Ondris Tomáš.

Již na počátku utkání se nám v 2. minutě po chybě soupeřova brankaře podařilo skórovat. O tuto branku se zasadil Marek Netáhlo. Od tohoto okamžiku nastal velký obrat. Soupeř nás sevřel a během 17 minut nastřílel 5 branek, což vedlo k výměně našeho brankaře. Tuto bezmoc korunoval Vlastní gól a soupeř se dostal do vedení o 5 branek. Do konce poločasu se oba týmy prosadili ještě jednou a odcházeli jsme do kabin za stavu 7:2.

Druhý poločas se náš herní projev zlepšil, i když soupeř byl stále pohyblivější a fotbalovější, což mu přinášelo značnou výhodu. Přesnými přihrávkami dokázali rozebírat naši obranu. Ovšem první gól tohoto poločasu dal Viktor Svědínek z Lazio fakultas. Poté následovaly dva rychlé góly týmu Pozdní sběr. Hra se dostávala do podobného průběhu jako v první polovině a přišla chvíle, kdy se ve 35. minutě prosadil opět hráč Lazio fakultas, bohužel do vlastní brány. Soupeř přidal ještě jednu branku a utkání skončilo za velkého brankového rozdílu 11:3 pro Pozdní sběr. Tento tým nás přehrál ve všech ohledech.