První zápas ve 2. Starobrno Univerzitní lize body nepřinesl (malý fotbal)

10.10.2018

V úterý 9.10..2018 jsme odehráli první mistrovské utkání 2. STAROBRNO UNIVERZITNÍ LIGY. V tomto zápase jsme poměřili své síly s týmem PARALYMPIAKOS.

Do toho utkání jsme vstoupili ve značně obměněné sestavě oproti minulému roku. Z původních hráčů zůstali pouze čtyři z devíti. V průběhu hry jsme se sehrávali a zvykali si na sebe. Úroveň hry nebyla vůbec špatná, ovšem vždy je co zlepšovat. Největší problém jsme měli v zakončení. Na soupeře jsme dokázali zatlačit, ke gólu to však nevedlo. Dovoluji si říci, že jsme byli více na míči než soupeř, který však potrestal naše chyby a 2x skóroval. Nám se vstřelit branku nepovedlo.

LAZIO FAKULTAS vs. PARALYMPIAKOS 0:2(0:1)

Podrobnosti z utkání: ZDE!

Video sestřih zde:

Další utkání se uskuteční v úterý 16/10 v 19:00. Pobrežie liehoviny vs Lazio fakultas. Hřiště Za Lužánkami