STAROBRNO UNIVERZITNÍ LIGA "B" (2.liga) rozlosována

04.10.2018

Lazio Fakultas příští týden vstupuje do 2. ligy, (STAROBRNO UNIVERZITNÍ LIGA "B"). Univerzitní ligy se bude náš tým účastnit již třetím rokem. Ovšem i letos prošel velkými změnami. Ze zakládajících členů zůstali stále prezident klubu - Zdeněk Julínek a Marek Netáhlo. Z loňského týmu zůstal Roman Vaculčík, Milan Formánek, Marek Hladký, Oldřich Kmoščák a Viktor Svědínek. Náš tým byl posílen o nové hráče, mezi něž patří zkušení hráči nejen malého fotbalu. Jedná se o Tomáše Jíchu, Přemysla Severu a také nováčky v tomto sportu: Martina Jelínka, Petra Bártu a Jana Otáhala.

Sezóna začíná již příští týden v úterý 9.10. ve 21:00. Hrací hřiště zůstalo pro všechny zápasy stejné jako v loňském roce, tedy umělá tráva Za Lužánkami.