VALAŠŠTÍ DŘEVÁCI vs. LAZIO FAKULTAS

17.10.2017

Lazio fakultas opět padlo a posunuje se čím dál níže v tabulce. Valašští dřeváci vstoupají vzhůru.

V úterý 17.10.2017 jsme se utkali s týmem Valašských dřeváků. Tento zápas musel být pro fanouška velmi zajímavý, jelikož padl větší počet branek. Skóre se otevřelo již v první minutě, kdy skóroval hráč z týmu Lazio fakultas. Bohužel byl zachován smolný trend a jednalo se již o třetí vlastní gól v této sezóně. Hráči z týmu dřeváků byli rychlejší a důraznější. Po dvou chybách v obraně, kdy jsme se pustili nesmyslně do více hráčů bez zajištění, nás dvakrát potrestali a stav byl již 3:0. Paradoxně od tohoto okamžiku jsme začali trochu více hrát a již o minutu po této brance vstřelil Marek z týmu Lazia gól a skóre se měnilo na 3:1. Na soupeře jsme dále tlačili, ale ke gólové proměně nedošlo. Stav se v první polovině již nezměnil a skončila tedy 3:1 pro Dřeváky.

Druhou polovinu utkání jsem začali hrát ofenzivněji, ale opět naše střelba nekončila v bráně soupeře. Tato ofenzivnější hra se projevila ve větší otevřenosti obrany a Lukáš Plhal musel řešit větší množství brankových příležitostí Dřeváků. Ofenzivní činnost přinesla úspěch až ve 40. minutě, kdy se ujal přímého kopu náš brankař a prostřelil brankaře domácích. Bohužel ti odpověděli již o dvě minuty později a opět zvýšili svůj náskok o 2 branky, a to na 4:2. Naše hra byla stále ofenzivní a Dřeváci bohužel tohoto využili a přidali ještě dvě branky. Nám se skórovat již nepovedlo a konečný výsledek byl tedy 6:2.

Na poměrně vyrovnaný zápas byl výsledek vcelku krutý, ovšem musíme přiznat, že domácí si vyprodukovali velké množství brankových příležitostí a na rozdíl od nás je dokázali proměnit. Byli po většinu zápasu důraznější a agresivnější, což jim pomohlo k vítězství.

Nám se nedaří finální přihrávka a zakončení. Branky dostáváme po zbytečných chybách v obraně a malém důrazu. Toto se již nesmí opakovat.

Jedná se již o třetí utkání, ve kterém jsme nezískali ani bod.

V příštím kole, které se uskuteční ve středu 25.10.2017 ve 20:00, se utkáme s týmem FC Cokoliv.