Druhý zápas ve 2. Starobrno Univerzitní lize za námi (malý fotbal)

22.10.2018

V pondělí 22.10.2018 jsme odehráli druhý zápas ve 2. Starobrno Univerzitní lize. Utkali jsme se s týmem Pozdní sběr.

Celý zápas byl velmi vyrovnaný, jak po herní stránce, tak v gólových příležitostech. V prvním poločase bylo několik brankových příležitostí, ovšem gólově se nikdo neprosadil. Skončil tedy za smírného stavu 0:0.

Na začátku druhého poločasu se pomyslná miska vah přiklonila na stranu soupeře. Ten skóroval již ve 27. minutě a dostal se do vedení. Hra byla stále vyrovnaná, do brankových příležitostí se dostávaly oba týmy, ovšem lépe z nich vycházel tým Pozdního sběru. Před samotným zakončením měli mnohdy štěstí, kdy se míč doslova odrazil k jejich hráči, který zakončoval. Nicméně i o tom je fotbal. My jsme bohužel nevyužili ani přečíslení, ani když naši hráči šli sami na brankáře. Do konce utkání vstřelil soupeř ještě 2 branky a utkání skončilo za stavu 0:3. Čemuž celkový herní projev neodpovídal.