Herní projev LF Kozlany se začíná zlepšovat

29.09.2018

V sobotu 29.9.2018 se uskutečnil další dvojzápas našeho týmu. Tentokrát jsme se utkali opět se dvěma zkušenými mužstvy. Jednalo se o Sokol Bučovice a Lazor Vyškov.

Do prvního z těchto zápasů, proti Sokolu Bučovice, jsme nastoupili relativně dobře a odehráli jsme prozatím náš nejlepší poločas v této sezóně. Skončil 2:2. Soupeř sice neproměnil vyložené šance, nicméně jsme se drželi toho, co jsme si řekli před zápasem. V druhém poločase jsme vypadli z tempa a začala se projevovat únava. Nakonec se nám Sokol vzdálil a konečný výsledek byl 10:4.

Druhý z těchto těžkých zápasů byl  proti velice silnému týmu, Lazor Vyškov. Proti tomuto týmu jsme byli již více unavení a soupeř zkrátka umí hrát futsal. Poločas byl již 7:1. Ve druhém nastřílel soupeř ještě další branky na konečných 16:3.

Ovšem pozitivem těchto dvou zápasů je to, že se začal zlepšovat herní projev, dále jsme získali druhého brankáře.

Sestava: Julínek Zdeněk "C", Doležal Martin (B), Surák Luboš, Švarc Radim, Švarc Ondřej, Siakhel Royal, Kohoutek Dušan

Sokol Bučovice vs. LF Kozlany 10:4 (2:2)

Lazor Vyškov vs. LF Kozlany 16:3 (7:1)

Branky: Siakhel Royal, Švarc Radim 2x, Surák Luboš 2x, Švarc Ondřej, Kohoutek Dušan

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky