Podzimní část sezóny je za námi (malý fotbal)

25.11.2018

Poslední zápas sezóny je za námi. V něm jsme se utkali s týmem Valašští Dřeváci. Zde jsme byli odhadováni na jasného outsidera z důvodu postavení v tabulce. Ovšem opak byl pravdou.

V tomto utkání se opět ukázalo to, že se nám nedaří dávat góly, sice jsme jedenkrát skórovali, ovšem to je málo a soupeři se podařilo srovnat. V tomto zápase narazila kosa na kámen a hra se nesla v tvrdším duchu, což také k fotbalu patří.

Lazio fakultas FC vs. Valašští Dřeváci: ZDE!

Výsledek:
PO 19. 11. 2018 v 21:00 Lazio fakultas FC vs. Valašští Dřeváci 1:1 (1:0)
Branka: Přemysl Severa

Celkové výsledky v podzimní části sezóny neodpovídají celkové úrovni hry. Je na nich podepsána naše "střelecká impotence" a inkasování úplně zbytečných branek. Toto musíme napravit v jarní části sezóny a posunout se tabulkou vzhůru.

Nejlepším střelcem našeho týmu je Tomáš Jícha se 4 brankami a zaostává o 1 branku za nejlepším střelcem soutěže.