PŘÍPRAVA POZVOLNA ZAČÍNÁ

20.01.2018

Dnes jsme se v rámci přípravy zúčastnili halového turnaje v Nezamyslicích. Vyrazili jsme na něj v částečně obměněné sestavě, ale to bylo pouze z důvodu nedostupnosti některých našich hráčů, či jejich pracovního vytížení.

Sestava: horní řada - Vaculčík Roman, Svědínek Viktor, Dobšíček Tomáš, Maruška Ondřej, Julínek Zdeněk "C", Kmoščák Oldřich
Dolní řada: Melko Robin, Břoušek Radim, Švarc Ondřej

V tomto turnaji jsme hráli řadu vyrovnaných utkání. Ve skupině se nám víceméně dařilo. V prvním utkání se nám bohužel nepodařilo vstřelit ani jednu branku. Ovšem soupeři také ne a utkání skončilo 0:0.  Další skupinové zápasy pro nás dopadly lépe. Ve druhém jsme zvítězili 1:0 a ve třetím 2:0. Díky těmto výsledkům jsme postupovali z prvního místa.

Po základní části turnaje nás ovšem štěstí opustilo. V semifinálovém zápase jsme sice vedli 2:0, ovšem naše hra byla zbrklá a příliš neklidná. Po chybné rozehrávce našeho hráče soupeř vstřelil branku a dostal se na jednobrankový rozdíl. Zbývalo pouze 50 vteřin a byli bychom ve finále. Na toto se ovšem nehraje. V tento čas soupeř evidentně fauloval našeho hráče, nicméně rozhodčí zůstal v klidu a nechal soupeře zakončit. Stav byl tedy 2:2 a šlo se do penaltového rozstřelu. V něm záleží převážně na štěstí, a to se tentokrát nepřiklonilo na naši stranu a prohráli jsme.

Následoval tedy zápas o 3. místo. V něm jsme narazili na soupeře ze skupiny, kterého jsme již porazili. Nicméně každý zápas je jiný, a to se potvrdilo. V tomto zápase si šel soupeř pro vítězství více než my a nakonec nás porazil.

Doufejme, že se nám na dalším z turnajů bude dařit více a zlepšíme sehranost, koncentraci i klid na míči. Dnes nám to v důležitých částech turnaje chybělo a stálo nás to pohár.