RBSS vs. Lazio Fakultas

09.04.2018

Dnes, 9.4. 2018, jsme zahájili jarní část sezóny Univerzitní ligy. Po dvou odložených kolech na nás vyšel hned ze začátku velmi těžký soupeř.

V  dnešním zápase jsme se utkali s prozatím prvním týmem naší skupiny. Do 15. minuty jsme odolávali, ovšem po naší chybě v obraně soupeř neváhal a potvrdil vzniklou gólovou příležitost. Do konce poločasu se prosadil ještě jednou, kdy hráč RBSS trefil dolní růžek branky a nedal touto střelou našemu brankaři šanci. Poločas utkání tedy skončil 2:0.

Do druhé půlky utkání jsme chtěli vstoupit opatrněji a zbytečně neinkasovat, ovšem soupeř byl techničtější a pohyblivější, což komplikovalo naši situaci. K dalšímu potrestání došlo v 32. a 34. minutě, kdy se hráči RBSS opět prosadili. Tentokrát ovšem i s trochou štěstí, kdy se jim míč odrazil přímo na kopačky. Ve 39. minutě se povedlo prosadit i našemu týmu, když obránce Tomáš Dobšíček neváhal se střelou a poslal svůj projektil z půlky hřiště na bránu. Gólman byl touto střelou zaskočen a nedokázal ji chytit. Těsně na konci utkání se prosadili domácí ještě jednou a utkání skončilo za stavu 5:1.

V tomto utkání potvrdil soupeř svou dominanci a ukázal to, proč se nachází na horních příčkách tabulky.

Sestava: Švarc Ondřej: Buchtík Michal, Julínek Zdeněk "C", Hladký Marek, Vaculčík Roman, Dobšíček Tomáš, Kmoščák Oldřich, Ondris Tomáš, Netáhlo Marek, Ryška Pavel

Branka: Dobšíček Tomáš

Výsledek: RBSS vs. Lazio Fakultas 5:1 (2:0)