Série bez prohry pokračuje. FC Kozlany - Bohdalice porazily Tykadla (malý fotbal)

28.03.2022

V tomto soutěžním kole jsme narazili na soupeře, který se nachází na předposledním místě.  Musíme však říci, že jejich hra tomuto nenasvědčovala. Jedná se prozatím o herně nejlepší tým, na který jsme v rámci této části sezóny narazili.

V zápase jsme drželi více míč a dostávali se do brankových příležitostí. Ovšem naše finální, či předfinální přihrávka byla velice špatná, což nám znemožňovalo vstřelit více branek. Do toho jsme špatně vyplňovali prostory v přechodové fázi soupeře. V prvním poločase se nám podařilo pouze jednou skórovat a v samotném jeho závěru také obdržet gól. V druhém poločase jsme byli opět aktivnější, což nám přineslo odměnu dalších dvou vstřelených branek. Soupeř hrozil z útoků do otevřené obrany a mnohokrát nás přečíslil. Naštěstí pohotově zasahoval brankář Jan Chlápek. V utkání jsme se rozhodli použít naše nové posily. Jednalo se o Matyáše Ferlaye, Oskara Nechvátala a Iana Gilla. Všichni ročník 2003. V budoucnu plánujeme tým doplnit ještě o několik hráčů tohoto ročníku.

Sestava: Jan Chlápek (B), Zdeněk Julínek (K). Andrii Semeniuk, Tomáš Jícha, Filip Jícha, Oskar Nechvátal, Ian Gill, Matyáš Ferlay.

Branky

• 11´ Nechvátal - 1:0
  • 24´ Tykadla - 1:1
  • 38´ Ferlay - 2:1
  • 49´ Semeniuk - 3:1

Výsledek: FC Kozlany - Bohdalice vs. Tykadla - 3:1 (1:1)

Tímto vítezstvím jsme navázali na hry předchozí a prozatím jsme v sezóně neprohráli. Ovšem v příštím týdnu nás čekají další dvě zkoušky.

Nejprve se utkáme v PO 4.4. ve 20:30 na hřišti za Lužánkami s Herthou Zevlín

Druhé utkání nás čeká již ve ST 6.4. ve 18:30 na hřišti za Lužánkami Pobrežiem liehoviny - prozatím druhým týmem v tabulce, který jsme zvládli porazit pouze my v prvním společném zápase.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky