Smolný vstup do nové soutěže a sezóny (malý fotbal)

07.09.2022

FC Kozlany - Bohdalice vs. Impérium 3:4 (2:1)

Sestavy: Chlápek, Jícha, Julínek, Ferlay, Drábek, Gill, Galia, Zolotarev

Branky: Ferlay, Gill, Galie

Trenér Julínek: "Prvni utkání v nové soutěži je vždy očekávané a důležité. Tak tomu bylo i u nás. Do utkání jsme vstoupili vcelku dobře. Byli jsme aktivní a dostávali jsme se do brankových příležitosti. Dvě z nich jsme zužitkovali. Bohužel jsme si nepohlídali poslední minutu poločasu a soupeř se dotáhl na rozdíl jedné branky. Druhy poločas se ukázala naše nezkušenost. Organizace hry nebyla dobrá a soupeř se dostal ještě více do hry. Postupem času se dostal i do vedeni. Srovnali jsme díky faulu a nařízeném pokutovém kopu. Galia nezaváhal a stav byl 3:3. Soupeř nás však znovu potrestal 2 minuty před koncem. Našim zbylým akcím chyběla souhra ve finální přihrávce. Z tohoto zápasu si tedy bodový zisk neodnášíme, ovšem ukázal nám, na čem musíme zapracovat."

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky